Оплата і доставка

Звертаємо увагу що всі замовлення виготовляються виключно для кожного клієнта індивідуально. Продукція не лежить на складі або в салоні.

Пошиття проводиться тільки після отримання оплати або 50% передоплати якщо обраним варіантом доставки можлива післяплата.

Термін виготовлення замовлення не залежно від кількості 10-20 робочих днів. Віхідні і релігійні свята не враховуються.

Основними методами оплати є:

Оплата карткою ViSA і Master Card через оформлення замовлення на сайті або надання прямого посилання через платіжний шлюз LIQPEY.

Оплата безпосередньо на наш розрахунковий рахунок у ПриватБанку.

Можливі будь-які інші варіанти оплати зручні замовнику за домовленістю.

Ціни в доларах вказані для зручності, все зарахування коштів проводяться в українській гривні за допомогою автоматичної конвертації банків на момент оплати.

Орієнтовним курсом є курс продажу долара Приват 24 на день оплати замовлення.

При післяплаті платіж  розраховується на день відправлення товару а не на момент оформлення замовлення та оплати перших 50%.

Відправка замовлень здійснюється відразу після готовності обраним методом при оформленні замовлення.

Після відправлення замовлення ми повідомляємо вам дані для відстеження через канал зв'язку яким було оформлене замовлення.

Термін доставки замовлення залежать від обраної доставляючої компанії.

В середньому по Україні транспортними компаніями 1-3 дні, за кордон 7-20 днів.

З моменту відправлення замовлення ми не можемо контролювати відправлення, а зобов'язання по замовленню вважаються виконаними. Тому не несемо відповідальності за затримку або втрату відправлень доставляючими компаніями. Але за весь час нашої роботи не було втрачено жодного відправлення!

Якщо у вас виникли додаткові питання -задавайте ми будемо раді на них відповісти.

Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp