Виробник весільних суконь Україна - компанія Жаклін.

При відкритті весільного салону, або навіть попрацювавши досить довгий час в цьому бізнесі, стикаєтесь з пошуком надійного, чесного виробника весільних суконь який забезпечить швидке пошиття і гарну якість продукції при доступній ціні.

Саме таким виробником є ​​компанія Жаклін. Ми почали свою роботу в далекому 2005 році з кількох моделей, але кожен рік наші фахівці працювали над новими сукнями, поліпшувалася якість і використовувані матеріали. За цей час розроблено без перебільшення тисячі весільних суконь. Багато з них вже не виробляється і пішло в архів, але каталоги останніх років представлені на сайті і пропонуються до вашої уваги.

У 2015 були залучені нові фахівці, що дало можливість вийти на більш високий рівень виробництва продукції. Ми з упевненістю можемо стверджувати що в своїй ціновій категорії наші весільні сукні одні з кращих на ринку на сьогоднішній день.

Також дуже важливим фактором є швидкість виробництва. Завдяки налагодженій системі роботи всі замовлення, не залежно від кількості, виготовляються за 10-20 робочих днів. Доставка проводиться в будь-яку точку світу, зручними і заздалегідь обумовленими способом. В межах України це 1-3, а в будь-яку іншу країну 7-14 днів.

Порядність, дотримання термінів і індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість забезпечити спокійну і впевнену роботу наших партнерів і спільне зростання продажів.
Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp