Купити весільні сукні оптом від виробника.

Компанія Жаклін виробник весільних суконь з довгою історією, що почалася в 2005 році.

Величезний вибір оригінальних нарядів доступний в наших колекціях представлених на сайті. Ми пропонуємо вигідні умови, оптимальні ціни при хорошій якості продукції і налагодженої доставці. Вся продукція проходить кілька етапів контролю мінімізуючи можливість браку.

Ми шукаємо надійних партнерів, оскільки орієнтовані на довгострокову співпрацю, гарантуємо порядність, якість і дотримання обумовлених термінів. Постійно розвиваємося і пропонуємо увазі наших партнерів нові каталоги.

Чому варто вибрати пошиття весільних суконь оптом саме у нас?


  • Ви поповните асортимент Вашого салону нарядами які пошиті з використанням відмінних матеріалів, на кількості яких не економили.
  • Надається можливість вибору з великої кількості моделей і каталогів як нових так і минулих років.
  • Завдяки налагодженому виробництву і системі логістики виготовлення і доставка проводиться в максимально короткі терміни.
  • Ви отримуєте доступ до якісних рекламних матеріалів які в подальшому можете використовувати в своїй роботі.
  • Відсутність мінімальної закупівлі! Вам не треба збирати або очікувати коли збереться необхідний мінімум для замовлення.  Ви можете в будь-який момент замовити і 1 плаття.
  • Доступність розмірів від 40 до 56 включно різних кольорів.
  • Оновлення асортименту мінімум раз на рік.


Відповіді на більшість питань Ви знайдете на нашому сайті в розділі "Питання-відповідь" а також задавши їх нам будь-яким зручним методом зв'язку зазначеним на сторінці "Контакти"

Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp