Купити весільні сукні оптом від виробника.

Компанія Жаклін виробник весільних суконь з довгою історією, що почалася в 2005 році.

Величезний вибір оригінальних суконь доступний у наших колекціях представлених на сайті. Ми пропонуємо вигідні умови, оптимальні ціни при високій якості продукції та налагодженій доставці.

На сайті представлені роздрібні ціни! Оптові ціни доступні при замовленні від 2х суконь.

Вся продукція проходить кілька етапів контролю, мінімізуючи можливість браку.

Ми шукаємо надійних партнерів, оскільки орієнтовані на довгострокову співпрацю, гарантуємо порядність, якість і дотримання обумовлених термінів. Постійно розвиваємося і пропонуємо увазі наших партнерів нові каталоги.

Чому варто вибрати пошиття весільних суконь оптом саме у нас?


  • Ви поповните асортимент Вашого салону нарядами які пошиті з використанням відмінних матеріалів, на кількості яких не економили.
  • Надається можливість вибору з великої кількості моделей і каталогів як нових так і минулих років.
  • Завдяки налагодженому виробництву і системі логістики виготовлення і доставка проводиться в максимально короткі терміни.
  • Ви отримуєте доступ до якісних рекламних матеріалів які в подальшому можете використовувати в своїй роботі.
  • Відсутність мінімальної закупівлі! Вам не треба збирати або очікувати коли збереться необхідний мінімум для замовлення.  Ви можете в будь-який момент замовити і 1 плаття.
  • Доступність розмірів від 40 до 56 включно різних кольорів.
  • Оновлення асортименту мінімум раз на рік.


Відповіді на більшість питань Ви знайдете на нашому сайті в розділі "Питання-відповідь" а також задавши їх нам будь-яким зручним методом зв'язку зазначеним на сторінці "Контакти"

Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp