Дитячі сукні від виробника

Будь-яка дівчинка в своїх мріях представляє себе найкрасивішою казковою принцесою, в ошатному платті, на яку всі звертають увагу і обертаються захоплюючись проводжаючи поглядом. Компанія Жаклін виробник дитячих суконь з великою радістю допоможе втілити ці мрії. Нарядні дитячі сукні які ми представляємо в наших дитячих каталогах виготовлені з хороших, якісних тканин, з унікальним дизайном і чудовими прикрасами. Вони звичайнісіньку дівчинку в одну мить можуть перетворити в казкову фею.


Jaklin.com.ua пропонує великий вибір дитячих суконь на новорічні ранки, для першого причастя, для подружок нареченої, плаття на випускний - оптом за цінами виробника. Запрошуємо до співпраці спеціалізовані магазини а також весільні салони бажаючі збільшити свої продажі і оборот по закінченню весільного сезону.


Після оплати замовлення Вам не доведеться довго його чекати, будь-яка партія виготовляються лише 10 робочих днів. Налагоджена доставка займе Україні всього 1-3 дня, а в будь-яку іншу країну 7-14.


Що може бути краще, ніж стати виконавицею мрій маленьких модниць і запропонувати їм шикарний наряд в святковий день, який вони будуть згадувати багато років.


963 19.12.2020
Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp