Вибір весільного плаття

Від вибору пропозицій сучасних дизайнерів весільних суконь, фасонів і композицій у юної дівчини, може просто піти обертом голова, як у всьому цьому розібратися? На що дивитися в першу чергу? Колір, фасон, яку довжину вибрати і силует? Ми трошки допоможемо.


Звичайно в останні час нареченої зупиняють свій вибір найчастіше на білій сукні. Адже білий колір символізує чистоту, невинність. У будь-якому випадку будь-якого кольору плаття не вибрали, необхідно враховувати що воно повинно поєднуватися з нарядом нареченого, кольором костюма або сорочки. Ви повинні виглядати разом як одне ціле. Такий елемент як весільний букет повинен також перегукуватися з бутоньєркою на піджаку або з краваткою.


Необхідно, при виборі весільної сукні, враховувати пору року коли буде відбуватися церемонія. Якщо буде вже прохолодно - подумати над болеро або весільної шубкою


Першим завданням яку потрібно вирішити, це визначиться з фасоном свого майбутнього наряду. Перегляньте наші каталоги весільних суконь які представлені на сайті і ми впевнені, Ви знайдете для себе підходящу модель. Після того як Ви визначитеся і виберіть саме "своє" суконь, необхідно визначиться з розміром. У цьому допоможе інформація на сторінці "Як визначити розмір весільного плаття". Пам'ятайте, що процес оформлення замовлення необхідно заздалегідь, за 2-4 місяці, так як враховуйте термін його виготовлення і доставки. Найкраще щоб плаття вже лежало у Вас вдома готове і спокійно можна було зануриться в інші весільні клопоти.


Перед вибором також не буде зайвим походити по салонах в своєму місті, приміряти декілька варіантів якщо є сумніви. Продавці часто будуть хвалити або звертати уваги на розрекламовані весільні бренди, що витрачають шалені рекламні бюджети, і закладають високі доходи собі і співробітникам в ціну сукні, яке в підсумку не варто своїх невиправдане великих грошей. Але на вашому весіллі, все будуть дивитися не на бренд виробника сукні, написа не буде, а на те, як ви виглядатимете в ньому, а переплата буде дуже істотна. Багато салонів також грішать, видаючи добре зшиті весільні сукні, в тому числі і нашого виробництва, за дорогі світові бренди в рази завищуючи ціну.


Але не відмовляйтеся від примірки пропонованих продавцями моделей і фасонів, можливо це допоможе Вам визначиться у виборі на сайті. Навіть не зайвим буде прислухатися до деяких порад. Рішення в будь-якому випадку приймати тільки Вам. Якщо немає заборони на фотозйомку в салоні, можна навіть сфотографуватися в сукнях щоб прийшовши додому було можливо подивитися на себе і оцінити як би з боку. Зваживши все, в спокійній, домашній атмосфері сформувати і відправити нам замовлення. :-) Вдалого вибору.


744 19.12.2020
Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp