Купити весільну сукню в роздріб за оптовою ціною!

Дорогі наречені, компанія Жаклін пропонує весільні сукні з наших колекцій в роздріб за оптовою ціною.

Ми розуміємо що вибір весільної сукні, дуже важливий момент, і ті хвилювання, з якими наречена ходить по салонах, вишукуючи серед великої кількості нарядів «своє». Вихор передвесільних клопотів, на жаль, може зіпсувати все задоволення від вибору, і найбільш відчутним почуттям стає неймовірна втома.

Але ми з задоволенням допоможемо, надавши Вам можливість вибору сидячи вдома, в зручному кріслі з чашкою кави переглядаючи наші каталоги.

Такий асортимент і вибір фасонів не може собі дозволити не один салон. При цьому ми пропонуємо дуже вигідно купити весільне плаття за оптовою ціною, так як Ви купуєте безпосередньо у виробника і замовлення буде відправлений вже через 10-20 робочих днів  (в залежності від завантаження) після оплати. Ми впевнені Ви придумаєте куди витратити чималу заощаджену суму.

Багато хто побоюється робити такі покупки в інтернеті, ставлячи собі питання: а якщо обдурять? а якщо не відповідає фото або не підійде розмір?
Але запевняємо Вас, замовляючи продукцію у нас, всі ці побоювання безпідставні, і ми постараємося розвіяти Ваші сумніви:

  • Порядність в розрахунках і виконання обумовлених термінів пріоритет для нас, так як ми націлені на довгострокову роботу. Ми не з'явилися вчора, і дорожимо своєю репутацією, наприклад, наш домен jaklin.com.ua зареєстрований в далекому 2005 році що Ви можете легко перевірити.
  • Вся продукція збігається з тією що на фото так як ми не використовуємо чужих рекламних матеріалів. Різниця невелика може бути тільки в елементах прикраси виробу, так як мереживо, аплікації, брошки можуть вже не завозиться постачальниками. В такому випадку ми підбираємо найбільш підходящі з того що є в наявності однакової цінової категорії. Все з вами узгоджується.
  • Плаття не може не підійти, так як воно не пропонується Вам зі складу або салону, ми працюємо виключно під замовлення і користуючись таблицею розмірів - Ви вказуєте в якому стандартному розмірі і кольорі його шити. Плюс практично всі моделі ззаду зі шнурівкою і додатково добре підтягуються на фігуру. Навіть якщо немає повної впевненості в розмірі - вкажіть в коментарях при оформленні свої мірки або уточніть зв'язавшись з нами.
  • Вам не треба чекати місяцями так як ми намагаємося забезпечувати завжди стандартні терміни пошиття - 20 робочих днів. Якщо бувають затримки через відсутність матеріалів то вони рідкісні і складають кілька днів максимум.
  • Тільки офіційна оплата картою або безпосередньо на розрахунковий рахунок.
  •  І останній аргумент: на даний момент ми пропонуємо оптову ціну навіть на роздріб! Ціна відкрита біля кожної моделі. Купуючи весільну сукню від виробника безпосередньо Ви без перебільшення заощадите в рази.

    Купити весільні сукні недорого, хорошої якості і здійснити свою мрію Ви точно зможете у нас.
    Відповіді на більшість питань Ви знайдете на нашому сайті в розділі "Питання-Відповідь" а також задавши їх нам на пошту, месенджери або іншим зручним метод зв'язку вказаний в наших "Контактах"
Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp