Як визначити розмір весільного плаття

Таблиця розмірів. Щоб правильно зняти мірки для весільного плаття, необхідно взяти нову сантиметрову стрічку і попросити допомоги з боку, так як впоратися з цим самій важко.
 
Якщо Ви маєте сумніви в правильності виміряних показників в будь-якому ательє вашого міста зможуть легко допомогти з вимірами. Основних вимірів буде 4:

 1. Обхват грудей:

Вимірюємо з боку спини, руки опущені, стрічка проходить по самим виступаючим ділянкам грудей і лопаток. Стрічка не сильно ослаблена або натягнута.

 2. Обхват талії:

Вимірюємо в найвужчому її місці. Стрічка проходить по спині, збоку по самій вузькій частині фігури і з'єднується спереду. Утримуємо великим і вказівним пальцем який знаходиться під стрічкою.

 3. Обхват стегон:

Стрічка простягається через найбільш опуклі точки стегон і сідниць і з'єднується спереду.

 4. Довжина виробу:

Вимірюємо від пахової западини по "боковому шву" до підлоги. Ви обов'язково перебуваєте у взутті з висотою каблука відповідної тієї що буде на святі. Якщо вибрана весільна сукня з пишною спідницею і будуть використовуватися кільця, до отриманої величини необхідно додати  5 см.

При виборі весільного плаття з рукавами, зніміть додатково:

Довжину рукава: Трохи зігніть руку в лікті. Від точки з'єднання руки і плеча виміряйте відстань до лінії зап'ястя.

Обхват зап'ястя: Вимірюємо навколо самої вузької частини руки - зап'ясті.

Обхват плеча: Вимірюємо обхват найширшої частина руки в районі біцепса.


Таблиця розмірів дитячих суконь.Тепер у нас є власний додаток! Встановіть для зручності Тепер у нас є власний додаток. Натисніть «поділитися» і потім «Додати на домашній екран» Встановити не зараз
Telegram
Viber
Whatsapp